• logo

  • Kontaktujte nás
    +421 918 716 858
    Po - Pia: 9:00 - 17:00
  • Môj profil
  • je prázdny
    za 0.00 €

Akumulátory

Vitajte v našej ponuke komponentov a produktov zameraných na bezpečnostné alarmy a signalizácie pre vaše domovy, firmy alebo iné objekty. Naša kategória alarmov je plná spoľahlivých a vysoko kvalitných komponentov, ktoré vám pomôžu chrániť vaše majetky a zabezpečiť pokojný spánok vo vašom prostredí.

Elektronické Zabezpečovacie Systémy majú za úlohu detekovať narušenie na objekte a ďalej na tento stav upozorniť. Upozornenie môže byť lokálne (siréna), alebo vzdialené - prenosom na bezpečnostnú agentúru (PCO) a/alebo upozornením priamo majiteľovi objektu. Základom bezpečnostného systému je ústredňa - tu ponúkame kompletný sortiment od renomovaného kanadského výrobcu PARADOX Security systems. Od tohto výrobcu ponúkame aj detektory a ďalšie príslušenstvo potrebné na zabezpečenie celej trasy od stavu DETEKCIA až po UPOZORNENIE. Pre doplnenie sortimentu sú v ponuke aj ďalšie preverené výrobky od svetových výrobcov, čo umožňuje riešiť väčšinu štandardných situácií pre zabezpečenie (byty, domy, budovy, kancelárske priestory, sklady, ubytovacie zariadenia, obchody, vonkajšie priestory, atď.). Okrem elektronických zariadení dodávame aj kompletný sortiment doplnkov potrebných pre inštaláciu (batérie, plechové boxy, transformátory, káble, atď.).

Zoradenie
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.