• logo

  • Kontaktujte nás
    +421 918 716 858
    Po - Pia: 9:00 - 17:00
  • Môj profil
  • je prázdny
    za 0.00 €

Žiarovky

Vitajte v našej ponuke LED žiaroviek, ktorá prináša široký výber moderného osvetlenia pre váš domov či kanceláriu. LED žiarovky sú ekologické, energeticky úsporné a poskytujú jasné svetlo s dlhou životnosťou. Pre jednoduchú inštaláciu a vynikajúci výkon sa vám určite budú páčiť naše E27 LED žiarovky, ktoré sú kompatibilné s väčšinou svietidiel. Ak preferujete bodové osvetlenie, objavte naše GU10 bodovky, ktoré ponúkajú vysoký výkon a jasné osvetlenie vo vašej miestnosti. Okrem toho, v našej ponuke nájdete aj G4 12 žiarovky, E14 - malý závit a príslušenstvo pre jednoduchú údržbu a výmenu.

Nezmeškajte naše akcie na LED žiarovky E27, kde môžete získať vynikajúce produkty za výhodné ceny. S našimi LED žiarovkami prinesiete do svojho domova nielen efektívne osvetlenie, ale aj úsporu energie a dlhodobú spokojnosť s ich výkonom. Objavte naše široké portfólio a vyberte si to najlepšie pre Vás.

Zoradenie
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.