• logo

  • Kontaktujte nás
    +421 918 716 858
    Po - Pia: 9:00 - 17:00
  • Môj profil
  • je prázdny
    za 0.00 €

Čističky vzduchu

Prečo si zaobstarať čističku vzduchu?

Vzduch, ktorý dýchame, má veľký vplyv na kvalitu života a zdravie. Bez jedla a vody možno prežiť niekoľko dní, ale bez vzduchu len niekoľko málo minút. Kvalita vzduchu, ktorý dýchame, má tiež zásadný význam pre našu duševnú a fyzickú pohodu. Čím menej alergénov, mikroorganizmov a chemických škodlivín vdychujeme, tým lepšie pre ľudský organizmus.

Exteriérové  prostredie bežný človek môže ovplyvniť len ťažko. Čo ale môžeme ovplyvniť je naša domácnosť, prípadne pracovné prostredie. Konkrétne môžeme ovplyvniť kvalitu vzduchu, ktorý dýchame a uistiť sa, že je čistý a zbavený všetkých škodlivín, peľov, prachov, vírusov - napr. Vírusu hepatitídy, chrípkového vírusu, SARS, H1N1, COVID 19 atď.

Znečistené ovzdušie môže mať na naše zdravie krátkodobý aj dlhodobý dopad v mnohých ohľadoch a pôsobí na rôzne skupiny ľudí odlišne. Niektorí jedinci sú voči škodlivinám oveľa citlivejší ako ostatní. Znečistené ovzdušie má väčší negatívny vplyv na malé deti, staršie osoby a osoby so zdravotnými problémami, ako je astma, srdcové a pľúcne ochorenia. Do akej miery majú vzduchom šírené nečistoty negatívny vplyv na určitého jedinca, závisí od celkovej doby jeho vystavenia účinkom častíc a chemických látok a na ich koncentrácie.

Efektívnym spôsobom  čistenia vzduchu je použitie čističky vzduchu. Tie, ktoré Vám ponúkame, sú navrhnuté renomovaným výrobcom špeciálne pre nasávanie vzduchu, odstraňovanie nečistôt a cyklovanie čistého vzduchu späť do vášho domova i pracoviska. Pomocou čističky vzduchu môžete aktívne prevziať kontrolu nad kvalitou vnútorného vzduchu.

Zoradenie
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.